Nosič 4 jízdních kol Uebler i41 je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením a znát svislou zátěž čepu. Upínací mechanismus je oproti všem ostatním modelům Uebler inovován tak, že nemusíte dotahovat žádnou pákou, jen nosič položíte na TZ a rozevřete, čímž se automaticky fixuje. Mechanismus má i indikaci správného upnutí, aby se předešlo jakýmkoliv problémům. V kombinaci s nízkou váhou celého držáku to dělá z nosiče Uebler i41 vskutku jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení. Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, kterou lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží.
Parametry a specifikace
| Počet převážených jízdních kol | 4 |
| Výklop nosiče | ANO 90° |
| Nosnost (kg) | 55 - 60 |
| Montáž | Bezpákový |
| Počet pólů v zásuvce | 13-ti pólová zástrčka |
| Průměr rámu trubky/oválu (mm) | 45 x 75 mm |
| Schválený k provozu v ČR | Ano |
| Výrobce | UEBLER (Německo) |
| Zamykání | ANO |
| Hmotnost | 20 kg |
| Max. rozvor kol | 130 cm |
| Max. šířka pneu | 3" (s UE25010 pásky až 4,5") |
| Max. váha kola | 30 kg |
| Parkovací senzory | NE |
| Převoz elektrokol | ANO - pouze 2x elektrokola |
| Rozestup mezi koly | 190 / 180 / 180 mm |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 119 x 73 x 91 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 61 x 23 x 91 cm |