Box Uebler B1 na tažné zařízení - černý lesklý
Více informací| 18 999 Kč s DPH | |
| 15 702 Kč bez DPH |
| Kód | UE25080 |
| Výrobce | UEBLER (Německo) |
| Záruka | 3 roky |
Přepravní box, který se montuje (bez použití nářadí) přímo na nosič na tažné zařízení, disponuje kapacitou 300l, sklopnou funkcí pro přístup do zavazadlového prostoru, snadnou montáží a zámkem.
Je kompatibilní s nosiči kol Uebler řady i (Ue15900, UE15910, UE18110, UE18130, UE18140), řady X od roku 2014 a řady H (UE18180, UE18170 - jen s použitím adaptéru UE25100)
| Značka | Uebler |
| Výrobce | UEBLER (Německo) |
| Barva | černá lesklá |
| Model | B1 |
| Délka (cm) | 153 |
| Hmotnost | 13 kg |
| Materiál | ABS plast |
| Max. váha kola | 45 kg |
| Montáž | Bez nářadí |
| Nosnost (kg) | 45 |
| Objem (L) | 300 |
| Počet v balení | 1 |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 153 x 66 x 53 cm |
| Schválený k provozu v ČR | Ano |
| Šířka (cm) | 53 |
| Výklop nosiče | ANO |
| Výška (cm) | 66 |
| Zamykání | ANO |