| Ušetříte 300 Kč 2 % | |
| 13 390 Kč s DPH | |
| 11 066 Kč bez DPH |
| Kód | TH924 |
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Záruka | 5 let |
Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Nosič má sklopnou funkci pro umožnění otevírání zadních dveří. Thule VeloCompact může přepravit 2 jízdní kola. Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, kterou lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží.
| - Snadná montáž jízdních kol pomocí odnímatelných držáků kola s uzamykatelnými růžicemi |
| - Jednoduše vysouvatelné držáky plášťů kol umožňují přepravu jízdních kol s velkým rozvorem |
| - Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola |
| - Montáž nosiče kol usnadňuje nastavitelná spojka s ovládáním jednou rukou |
| - Kola lze jednoduše upevnit pomocí dlouhých popruhů pro připevnění ráfků kol s utahovacími přezkami |
| - Dá se jednoduše složit a uklidit – vejde se do zavazadlového prostoru většiny vozů |
| - Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení) |
| - Nosič je předem sestaven, nepotřebujete žádné nářadí |
| Počet převážených jízdních kol | 2 |
| Výklop nosiče | Ano 60° |
| Nosnost (kg) | 46 |
| Montáž | jednoduchým utažením montážní páky |
| Počet pólů v zásuvce | 13-ti pólová zástrčka |
| Průměr rámu trubky/oválu (mm) | 22-80mm |
| Schválený k provozu v ČR | Ano |
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Zamykání | ANO |
| Hmotnost | 14,2 kg |
| Max. rozvor kol | 125 cm |
| Max. šířka pneu | 3" |
| Max. váha kola | 25 kg |
| Rozestup mezi koly | 190 mm |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 130 x 56 x 76 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 106 x 66 x 30 cm |
Výrobce THULE......