Thule Widesky je stan na střechu s tvrdou skořepinou pro dvě osoby navržený pro ty, kteří chtějí pohodlí a svobodu bez kompromisů. Rozloží se a složí za pouhých několik sekund. Stačí uvolnit přezky a otevřít, není třeba zastrkovávat látku. Se svou elegantní a odolnou hliníkovou skořepinou, prostorným interiérem a vestavěnou pohovkou vám Thule Widesky umožní užívat si přírodu z opravdového sedátka v první řadě.
- Postavení a složení během několika sekund díky plynově podporovaným vzpěrám, snadnému zacházení s látkou bez nutnosti zastrčování a uzavíracím pásům navrženým pro minimální námahu????????
-
??Dodatečná výška vpředu a velká dvířka poskytují pocit prostornosti a panoramatické výhledy????????
-
??Skládací matrace vytváří pohodlné opěradlo pro sezení uvnitř stanu čelem ke dveřím nebo oknům????????
-
Žebřík lze snadno namontovat na jakoukoli stranu stanu. Taška chrání žebřík během přepravy a lze ji také použít jako závěsný organizér během kempování. Také pomáhá chránit vaše vozidlo během používání
-
Dvě stmívatelná LED s USB připojením pro použití s Thule nebo jinými powerbankamy
-
Uzamykatelné montážní konzoly upevní stan k vašim střešním nosičům v polovičním čase oproti tradičním střešním stanům a mají omezovač momentu utažení pro bezpečnější instalaci
-
Povětrnostně odolná hliníková skořepina, hliníková voštinová základna, robustní recyklovaná látka barvená v roztoku. Vyrobeno ze 100% recyklovaného polyesteru barveného v roztoku z recyklovaných plastových lahví
Parametry a specifikace
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Barva | šedá |
| Číslo modelu | 901053 |
| Hmotnost | 76 kg |
| Minimální ložná plocha | 70 cm |
| Roční období | Celoročně |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 220 × 140 × 131 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 210 × 140 × 20 cm |
| Sítě proti komárům | ANO |
| Spací kapacita/osoby | 2 |
| Spací rozměry cm | 200 × 130 cm |
| Statická nosnost | 300 kg |
| Tkanina stříšky | 100% recyklovaný, prodyšný, voděodolný 600D polyester ripstop |
| Vrcholná vnitřní výška | 117 cm |
| Základní konstrukce | Hliníková voštinová struktura s hliníkovým rámem (horní a spodní část), vláknem vyztužený polyamid (rohy) |