| 82 990 Kč s DPH | |
| 68 587 Kč bez DPH |
| Kód | TH901041 |
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Záruka | 2 roky |
Se stanem Thule Approach pozvednete vaše příští dobrodružství doslova na vyšší úroveň, a to ne proto, že budete spát vysoko nad zemí, ale díky panoramatickým oknům na stropě i stěnách. Je vyroben pro snadné používání. Inovativní montážní držáky umožňují instalovat stan na střechu během několika minut (o polovinu rychleji než u tradičních střešních stanů). Montážní držáky navíc stan uzamknou ke střešnímu nosiči pro větší bezpečnost. Rozložení stanu vám nezabere více než 3 minuty. Odnímatelná pláštěnka se třemi různými režimy je vhodná do každého počasí. Silná dvouvrstvá pěnová matrace má podpůrnou spodní pěnovou vrstvu a měkkou horní vrstvu pro pohodlné kempování. Vhodný pro 2 dospělé a 2 děti.
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Barva | Pelican Gray |
| Číslo modelu | 901041 |
| Hmotnost | 68 kg |
| Minimální ložná plocha | 80 cm |
| Nosnost (kg) | 300 |
| Roční období | Celoročně |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 244 × 183 × 102 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 124x183x28cm |
| Sítě proti komárům | ANO |
| Spací kapacita/osoby | 4 osoby |
| Spací rozměry cm | 240x170cm |
| Statická nosnost | 300 kg |
| Tkanina stříšky | 100% recyklovaný, prodyšný, voděodolný 600D polyester ripstop |
| Vrcholná vnitřní výška | 102 cm |
| Základní konstrukce | Svařovaná hliníková trubka s izolací a hliníkovou krycí vrstvou |
Výrobce THULE......