| 5 990 Kč s DPH | |
| 4 950 Kč bez DPH |
| Kód | TH599 |
| PN | 599001 |
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Záruka | 5 let |
Thule UpRide splňuje požadavky všech cyklistů, kteří se chtějí dobře starat o svá kola, avšak současně chtějí, aby to bylo možné dělat snadno a rychle: Nabízí skvělou ochranu rámu Vašeho kola, umožňuje upevnění prakticky jakéhokoli typu kola a zaručuje bezchybné naložení a zajištění. To vše bez nutnosti sundávat přední kolo. Na nosič se vejdou všechna jízdní kola s průměrem pneumatiky do 3" (3-5" s fatbikovým adaptérem TH5991).
| - Bez kontaktu s rámem kola, jelikož háček bezpečně uchopuje přední kolo |
| - Vhodné pro jízdní kola s karbonovým rámem |
| - Univerzální konstrukce umožňuje upevnění kol s netradičním provedením rámu, zadním odpružením a držáky láhví |
| - Jednoduché ovládací prvky umožňují přesunutí nosiče z jedné strany automobilu na druhou. |
| - Umožňuje uchycení většiny kol s velikostí kola 20–29" palců a s pneumatikami do šířky 3" (nebo až 5” v případě použití adaptéru Thule UpRide Fatbike, který se prodává samostatně) |
| - Maximální hmotnost jednoho jízdního kola je 20 kg. |
| - Kolo uzamkne k nosiči kol a nosič kol uzamkne k střešnímu nosiči (zámky jsou součástí balení) |
| Hmotnost | 7,7 kg |
| Max. rozvor kol | 130 cm |
| Max. velikost kola (průměr) | 29 palec |
| Max. šířka pneu | 3" (5" s adaptérem 5991) |
| Délka (cm) | 163 |
| Montáž na ocelovou tyč o rozměru | Pouze s adaptérem |
| Nosnost (kg) | 20 |
| Schválený k provozu v ČR | Ano |
| Šířka (cm) | 31,5 |
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Výška (cm) | 10,5 |
| Zamykání jízdního kola k nosiči | ANO |
| Zamykání nosiče kol k přičníku | ANO |
Výrobce THULE......