| 6 290 Kč s DPH | |
| 5 198 Kč bez DPH |
| Kód | TH568 |
| PN | 568001 |
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Záruka | 5 let |
THULE TopRide 568 je profesionální a stylový nosič s uchycením za přední vidlici i s kotoučovou brzdou pro jízdní kola s pevnou osou (9-15mm) a standardních kol s rychloupínacím mechanismem (9mm). Pro jízdní kola, kde vidlice předního kola má osu 20mm je určen adaptér TH5681 (20x110mm). Díky tomuto způsobu uchycení nedochází k poškození rámové trubky, které hrozí např. u karbonových či jiných tenkostěnných konstrukcí. Samotné dotažení vidlice k nosiči, je chráněno díky růžici s omezovačem momentu dotažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno. Demontáž kola z nosiče usnadňuje uvolňovací páka. Kolo je k nosiči uzamčeno důmyslně zabudovaným kabelovým zámkem a samotný nosič je uzamčen k základnímu příčníku. K němuž se nosič montuje pomocí „T“ adaptérů do drážky v hliníkovém profilu. Pro montáž na ocelové tyče je potřeba adaptér TH8899.
Montážní návod ZDE
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Max. rozvor kol | 125 cm |
| Max. velikost kola (průměr) | 29 palec |
| Max. šířka pneu | 3" |
| Délka (cm) | 140 |
| Nosnost (kg) | 18 |
| Šířka (cm) | 21 |
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Výška (cm) | 15,3 |
| Zamykání jízdního kola k nosiči | ANO |
| Zamykání nosiče kol k přičníku | ANO |
Výrobce THULE......