O nás

NEUMANN, spol. s r.o. je česká firma, specializující se na výrobu střešních boxů a střešních nosičů. Společnost začala jako první prodávat tyto výrobky na českém trhu. Prvními výrobky byly střešní nosiče na vozy Škoda.

Výrobní část firmy se nachází od roku 1992 v Tuchlovicích nedaleko Kladna. Zde se postupně přistavovaly nové haly, které posloužily k navýšení výrobních i skladovacích kapacit firmy, jako je výroba střešních boxů a prášková lakovna. V nedávné minulosti byla přidána i technologie pro vstřikování plastů. Současný výrobní sortiment zahrnuje širokou škálu boxů, střešních nosičů, podélníků a podobného autopříslušenství. V roce 2012 oslavila firma 20ti leté výročí svého působení na trhu.

Obchodní část firmy zabezpečuje velkoobchodní, maloobchodní i internetovou prodejní činnost. Neumann provozuje jeden z největších specializovaných internetových obchodů svého oboru v České republice, kde jsou kromě vlastních výrobků k dostání střešní boxy, střešní nosiče a další autopříslušenství všech předních světových výrobců. Firma sídlí v Praze - Braníku, kde má největší maloobchodní prodejnu v České republice, své kanceláře, velkoobchodní sklad a zázemí pro internetový obchod.

NEUMANN patří k největším výrobcům i prodejcům uvedeného druhu výrobků v České republice. Ve stále větším rozsahu míří jeho vlastní produkce do zahraničí a export je velmi významnou částí obratu společnosti.

Výrobky NEUMANN jsou testovány a certifikovány zkušebnami TÜV. www.neumax.cz je jeden z mála internetových obchodů, který je schopen, díky zázemí firmy, garantovat pro naše zákazníky, záruční i pozáruční servis!

Dotace or MMR pro firmu neumann


Neumann Tuchlovice Neumann Braník