Střešní nosiče

Střešní nosiče nabízejí možnost, jak vyřešit zvýšené nároky na přepravní prostor vašeho automobilu.

”Firma NEUMANN taková řešení nabízí!„

Základní střešní nosiče NEUMANN jsou vyráběny v mnoha variantách tak, aby jejich upevnění k vozidlu bylo vždy bezpečné a místo styku střešního nosiče s karoserii šetrné. Všechny části, které přichází do kontaktu s vozidlem, jsou opatřeny gumou nebo měkkým plastovým povrchem. Nosiče v neposlední řadě splňují standardní aerodynamická či vzhledová kritéria.

Zatížení nosičů v páru umožňuje přepravu nákladu až do 75 kg.
Používání odlehčených a zároveň pevných materiálů, je celosvětový trend, kterému se přizpůsobila svojí nabídkou i firma NEUMANN. Její výroba hliníkových (ALU) nosičů zahrnuje více než 470 různých modelů aut a neustále se, s novými typy vozidel rozšiřuje (viz www.neumax.cz). Střešní boxy i další druhy příslušenství se mohou na ALU provedení připevnit pomocí tzv. T- adaptérů.

Nosiče se nabízejí převážně jako komplety obsahující 1, 2 nebo 3 tyčové provedení. Ocelové tyče se vyrábějí ve standardním profilu 32 x 22 mm. Nabídka ocelových nosičů NEUMANN je velmi široká a v současnosti pokrývá více než 470 různých modelů aut (viz www.neumax.cz). 

střešní nosiče

Naše práce