Thule Kukenam je látkový střešní stan pro dva až tři lidi, postavený pro pohodlí a odolnost. Povětrnostně odolná poly-bavlněná tkanina a 6cm vysokohustotní pěnová matrace zajišťují útulný noční spánek. Panoramatická velká okna poskytují skvělou ventilaci a příležitost pro pozorování hvězd, zatímco vnitřní kapsy udržují vybavení organizované. Rychle postavený tak, aby vydržel, Thule Kukenam je ideální pro víkendové výlety, overlandové cesty nebo delší dobrodružství.
- Panoramatická střešní okna a postranní okna umožňují pozorovat hvězdy, být blíže k přírodě, udržovat ve stanu chlad a zajistit správné větrání
- Pevná tkanina odolná proti povětrnostním vlivům hlavního stanu odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám a je prodyšná, což snižuje tvorbu kondenzátu uvnitř stanu
- Obsahuje pěnovou matraci s vysokou hustotou pěny o výšce 6 cm pro větší pohodlí
- Čtyři velké vnitřní kapsy pro uložení příslušenství a kempingového vybavení
- Síťové panely nabízejí dostatečnou ventilaci a usnadňují proudění vzduchu
- Vnější upevňovací body pro svítidla, úložná řešení nebo další vybavení pro vytvoření útulného tábořiště
Parametry a specifikace
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Barva | Haze Gray |
| Číslo modelu | 901044 |
| Hmotnost | 54 kg |
| Minimální ložná plocha | 85 cm |
| Roční období | Celoročně |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 244 × 143 × 132 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 122 × 143 × 31 cm |
| Sítě proti komárům | ANO |
| Spací kapacita/osoby | 3 |
| Spací rozměry cm | 244 × 142 cm |
| Statická nosnost | 272 kg |
| Tkanina stříšky | 260 g polyesterová bavlna; tkanina ripstop 600D s vodotěsnou ventilační vrstvou; odolný vůči UV záření a plísním |
| Vnitřní rám | 5/8" (16mm) potažený hliník |
| Vrcholná vnitřní výška | 132 cm |
| Základní konstrukce | Hliník s izolovanou sklolaminátovou vrstvou |