Thule Foothill 2 je skládací střešní stan pro 2 dospělé osoby. Díky jeho složení zabere na střeše vozu pouhých 64 cm a zbyde ještě místo např. pro držák kol nebo kajaků. Thule Foothill je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a byl důkladně otestován v terénu i ve špičkových testovacích zařízeních společnosti Thule. Střešní stan je možné montovat na jakoukoliv stranu vozu. Teleskopické tyče vnitřního rámu umožňují snadné složení a rozložení jednou osobou. Stan je opatřen širokým vstupem, velkým panoramatickým zadním oknem a dvojitými střešními okny pro zajištění maximálního proudění vzduchu.
- Kompaktní ve složeném stavu, skládá se na šířku pouhých 64cm.
- Navzdory své kompaktní cestovní velikosti nabízí interiér stejně prostoru jako tradiční stan pro 2 osoby
- Stan je opatřen širokým vstupem, velkým panoramatickými okny a dvojitými střešními okny pro zajištění maximálního proudění vzduchu a lepší prosvětlení interiéru
- Teleskopické tyče vnitřního rámu umožňují snadné složení a rozložení jednou osobou
- Symetrické provedení s nízkým profilem umožňuje montáž stanu na kteroukoliv stranu vozidla
- Disponuje silnější 6 cm pěnovou matrací s onímatelným potahem pro ještě větší pohodlí
- Vnější upevňovací body pro svítidla, úložná řešení nebo další vybavení pro vytvoření útulného tábořiště
- Odolná a trvanlivá stanová tkanina, vyrobená ze 100% recyklovaného polyesteru obarveného v roztoku z recyklovaných plastových lahví
- Čtyři vnitřní kapsy stanu poskytují další prostor pro uložení předmětů
- Síťové panely u vstupu a oken zajišťují skvělou cirklulaci vzduchu
Parametry a specifikace
| Výrobce | THULE (Švédsko) |
| Barva | Ashland šedá |
| Číslo modelu | 901042 |
| Minimální ložná plocha | 61 cm |
| Roční období | Celoročně |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 213 × 125× 93 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 213 × 64 × 29 cm |
| Sítě proti komárům | ANO |
| Spací kapacita/osoby | 2 |
| Spací rozměry cm | 204 × 116 cm |
| Statická nosnost | 300 kg |
| Tkanina stříšky | Prodyšný, voděodolný polyester 600D v úpravě ripstop 1500WP |
| Vnitřní rám | 5/8" (16mm) potažený hliník |
| Vrcholná vnitřní výška | 93 cm |
| Základní konstrukce | Svařovaná hliníková trubka s izolací a hliníkovou krycí vrstvou |