| Ušetříte 2 910 Kč 17 % | |
| 13 990 Kč s DPH | |
| 11 562 Kč bez DPH |
| Kód | UE15770 |
| PN | POSLEDNÍ VYSTAVENÝ KUS NA PRODEJNĚ PRAHA BRANÍK |
| Výrobce | UEBLER (Německo) |
| Záruka | 3 roky |
POSLEDNÍ VYSTAVENÝ KUS NA PRODEJNĚ PRAHA BRANÍK!
Nosič 3 jízdních kol Uebler X31 S je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Upínací mechanismus v kombinaci s nízkou váhou celého nosiče dělá nosiče Uebler X31 S vskutku jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení. Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, která lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží.
K nosiči lze dokoupit transportní tašku UE19680 pro pohodlnou manipulaci se složeným nosičem i jeho skladování.
Návod k montáži nosiče Uebler X31 najdete ZDE! 
| Počet převážených jízdních kol | 3 |
| Výklop nosiče | ANO 60° |
| Nosnost (kg) | 54 |
| Montáž | jednoduchým utažením montážní páky |
| Počet pólů v zásuvce | 13-ti pólová zástrčka |
| Průměr rámu trubky/oválu (mm) | 45 x 75 mm |
| Barva | černá |
| Schválený k provozu v ČR | Ano |
| Výrobce | UEBLER (Německo) |
| Zamykání | ANO |
| Hmotnost | 16,5 kg |
| Max. rozvor kol | 130 cm |
| Max. šířka pneu | 2,8" (s UE19870 pásky až 4,5") |
| Max. váha kola | 30 kg |
| Parkovací senzory | NE |
| Převoz elektrokol | ANO |
| Rozestup mezi koly | 190 / 180 mm |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 119 x 77 x 79 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 63 x 24 x 79 cm |