| Ušetříte 1 749 Kč 10 % | |
| 15 741 Kč s DPH | |
| 13 009 Kč bez DPH |
| Kód | AR022701 |
| PN | POSLEDNÍ VYSTAVENÉ KUSY NA PRODEJNĚ PRAHA BRANÍK! |
| Výrobce | ATERA (Německo) |
| Záruka | 3 roky |
POSLEDNÍ VYSTAVENÉ KUSY NA PRODEJNĚ PRAHA BRANÍK!
Bez konkurence nejlépe vybavený, bezpečný nosič kol s nejjednodušší obsluhou. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Firma Atera přišla s novým upínacím mechanismem, pomocí kterého je montáž vskutku nejpohodlnější. Mechanismus v kombinaci s nízkou váhou celého nosiče dělá tento výrobek jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení. Nosič má nejenom sklopnou funkci, ale při sklopení se odsune od zádi vozidla a přístup do zavazadlového prostoru je pohodlný | s velkou batožinou. STRADA EVO 3 může přepravit 3 jízdní kola a o jízdní kolo víc pomocí adaptéru AR022711. Nosiče STRADA jsou vybaveny 13-ti pólovou elektro zástrčkou. V případě, že máte na voze 7-mi pólovou zástrčku můžete objednat adaptér viz. související zboží. Návod k montáži najdete ZDE! 
| Sklopná funkce s naloženými koly | ANO |
| Výklop nosiče | Ano |
| Nosnost (kg) | 66 |
| Montáž | jednoduchým utažením montážní páky |
| Počet pólů v zásuvce | 13-ti pólová zástrčka |
| Počet převážených jízdních kol2 | 3 (4 s adaptérem) |
| Průměr rámu trubky/oválu (mm) | 25-80mm |
| Barva | černá/stříbrná |
| Schválený k provozu v ČR | Ano |
| Upnutí jízdního kola | Ano |
| Výrobce | ATERA (Německo) |
| Zamykání | ANO |
| Zamykání jízdního kola k nosiči | ANO |
| Hmotnost | 20,1 kg |
| Max. váha kola | 30 kg |
| Převoz elektrokol | ANO max. 2x |
| Rozestup mezi koly | 190 mm |
| Rozměry (v rozloženém stavu) | 108 x 75 x 67 cm |
| Rozměry složený stav (v x š x h) | 108 x 75 x 28 cm |
Dobrý den. Chtěl bych vědět zda je vhodný na VW T6,vzadu dvoukřidlé dveře kvulí otvirání. předem děkují za odpověd. s pozdravem G.B.