Střešní boxy

Střešní boxy NEUMANN jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plastů, nepodléhajících vlivu působení teplot a UV záření.

Střešní boxy jsou vybaveny dvoubodovým nebo tříbodovým centrálním zámkem nebo dvěma klasickými zámky. Snadné otevírání a zavírání umožňují dvojčinné mechanické vzpěry.

Ve standardním provedení se boxy otevírají oboustarnně a u některých modelů pouze jednostrnně. Střešní boxy se dají upevnit na libovolný střešní nosič pomocí rychloupínáků nebo pomocí ocelových třmenů, případně T-adaptérů (u nosičů s hliníkovým profilem), které jsou součástí balení výrobku . Většina autoboxů je vybavena posuvnou lištou, která umožňuje jednodušší manipulaci při montáži na střešní nosič. Utažením plastových matic uvnitř střešního boxu se zajistí bezpečné spojení autoboxu s vozidlem. Vnitřní náklad je dále zabezpečen utahovacími popruhy.

Budoucnost střešních boxů

V budoucnosti se kromě praktičnosti a spolehlivosti hodlá NEUMANN zaměřovat na dokonalejší design a lepší vnitřní vybavení autboxů.

NEUMANN spolupracuje s předními designérskými a vývojovými středisky v oblasti automobilového sektoru. Stále větší důraz se klade na použití nových materiálů zvyšujících bezpečnost a trvanlivost našich výrobků.


Budoucnost střešních boxů

Aktuální nabídkastřešní boxy

Naše práce