| 15 490 Kč s DPH | |
| 12 802 Kč bez DPH |
| Kód | NPB2007CCR |
| PN | Roof Box Adventure 230 - white glossy |
| Výrobce | NEUMANN (Česko) |
| Záruka | 5 let |
Autobox Neumann Adventure 230 je stylový box, který se odlišuje od starších modelů svým vyjímečným designem. Svými rozměry je ideální pro převoz vybavení jak pro vaše letní, tak i zimní dovolené. Box je vybaven tříbodovým centrálním zamykáním a oboustranným otevíráním, které oceníte při nakládání lyží, snowboardů, zavazadel atd. Součastí autoboxu je rychloupínací systém pro snadnou a rychlou montáž boxu na vozidlo.
| Barva | bílá lesklá |
| Objem (L) | 630 |
| Max. délka lyží | 220 cm |
| Otevírání | Oboustranné |
| Počet lyží a snowboardů (x/y) | 8/6 |
| Hmotnost | 24 kg |
| Nosnost (kg) | 75 |
| Centrální zámek | Ano |
| Uchycení | rychloupínák |
| Výrobce | NEUMANN (Česko) |
| Vnější rozměry (d x š x v) (cm) | 230 x 96 x 47 cm |