| 3 990 Kč s DPH | |
| 3 298 Kč bez DPH |
| Kód | NPB1902C |
| PN | Roof Box Adventure 130 - anthracite |
| Výrobce | NEUMANN (Česko) |
| Záruka | 5 let |
| Barva | antracit |
| Objem (L) | 280 |
| Otevírání | Jednostranné |
| Hmotnost | 8 kg |
| Nosnost (kg) | 50 |
| Šířka třmenů (mm) | max. 80 mm |
| Centrální zámek | Ano |
| Výrobce | NEUMANN (Česko) |
| Vnější rozměry (d x š x v) (cm) | 131 x 72 x 37 cm |